Zaproszenia na spotkania dialogowe dla przedsiębiorców.

Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i firma PwC Polska Sp. z o.o. realizują wspólnie projekt wspierający przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu z terenu województwa lubelskiego. Celem projektu jest wzmocnienie wizerunku gospodarczego oraz atrakcyjności inwestycyjnej województwa lubelskiego, a także podniesienie konkurencyjności gospodarczej regionu i generowanie nowych miejsc pracy.
W ramach projektu odbędzie się cykl spotkań dialogowych z przedsiębiorcami. Przedsiębiorców z terenu powiatu chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 2 października 2014r. w Chełmie, o godzinie 14.00, w Hotelu Kozak przy ul. Hrubieszowskiej 3. Zależy nam by spotkanie to było okazją do wyrażenia opinii dotyczących dotychczasowych działań jak i wyzwań stojących przed instytucjami wspierającymi eksport oraz inwestycje w województwie lubelskim.

Czytaj więcej...

Konsultacje inwestycji kluczowej

Informuje się, że Gmina Gorzków w ramach realizacji projektu: „Wzmocnienie spójności społecznej, gospodarczej i terytorialnej w Obszarze Funkcjonalnym Szlaku Jana III Sobieskiego w województwie lubelskim", który jest współfinansowany z funduszy EOG, pochodzących z Islandii. Lichtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych przystępuje do prowadzenia konsultacji społecznych.
Jednym z działań tego projektu jest opracowanie dokumentacji do realizacji kluczowej inwestycji dotyczącej rozwoju społeczno-gospodarczego gminy. Jako inwestycje kluczowe zostały określone dwie propozycje:
• kompleksowe zagospodarowanie terenów wokół zbiornika wodnego w Gorzkowie-Osadzie,

• rewaloryzacja zespołu parkowo-pałacowego w Wielopolu na funkcje turystyczno-kulturowe
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnieni poniższej ankiety, która pozwoli wybrać inwestycję, która będzie odpowiadała na oczekiwania i potrzeby mieszkańców Gminy Gorzków. Państwa propozycje i uwagi będą cennym materiałem przy wyborze optymalnej koncepcji i kierunków rozwoju gminy.
Wypełnione ankiety należy przekazywać pisemnie na adres: Gmina Gorzków, ul. Główna 9, 22-315 Gorzków-Osada, faksem pod nr 846838111 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 12.10.2014 r.

Ankieta nr 1 

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia.

        Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny.

Więcej informacji << tutaj >>

 

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie na bezpłatne badania.

 

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie

Al. Racławickie 23

20-049 Lublin

 

 

BEZPŁATNA KOLONOSKOPIA

 

Zapraszamy do skorzystania z profilaktycznego badania endoskopowego jelita grubego.

WARUNKI kwalifikacji do badania:

50 - 65 lat

oraz

od 40 roku życia

przy obciążającym wywiadzie rodzinnym (nowotwór jelita grubego wśród członków najbliższej rodziny)

REJESTRACJA

poniedziałek - piątek  w godz. 10:00 - 12:00

tel. kom. 603 959 888

 

Zaproszenie na seminarium "Kobieta spełniona w aktywności lokalnej".

        Serdecznie zapraszamy na ostatnie seminarium organizowane w ramach projektu "Akademia Kobiet Aktywnych", które odbędzie się 27 września 2014 r. w pensjonacie Rozanna, ul. 3-go Maja 2 w Wąwolnicy.

Program seminarium „Kobieta spełniona w aktywności lokalnej"

Czytaj więcej...

Podkategorie

Linki

    
 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//