Konkurs na pracownika Urzędu Gminy

Dodakowe zadanie dla trzech finalistek konkursu naboru pracownika na stanowisko ds  obsłgi rady i kadr  sprawdzające umiejętniści pisania tekstów na komputerze.

W załączeniu:zadanie_dodatkowe

Pełne wnioski aplikacyjne programu TS PIOŚ.

        Do dnia 19 stycznia 2015 do godz. 15.00 należy dostarczyć pełną wersję wniosku aplikacyjnego w ramach programu Tarcza Sobieskiego Program Inicjatywy Obywatelskie dla Środowiska (TS PIOŚ), w tym wersję elektroniczną (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) oraz papierową wraz z podpisanymi załącznikami (na adres ul. Lubelska 80, 21-050 Piaski Ekologiczny Klub UNESCO z dopiskiem TS PIOŚ – formularz wniosku pełnego).

        Wnioski mogą składać inicjatorzy oddolnych inicjatyw lokalnych związanych z ochroną środowiska (osoby fizyczne, grupy nieformalne - np. koła gospodyń, koła przyjaciół wsi, miasteczek, osad, grupy PIN, małe lokalne fundacje czy stowarzyszenia, itd.) w kategorii micro-inicjatywa (do 6000 zł) oraz mała inicjatywa (od 6000 zł do 25000 zł) z następujących gmin: Fajsławice, Gorzków, Izbica, Jabłonna, Krasnystaw, Krzczonów, Ludwin, Łęczna, Mełgiew, Milejów, Niemce, Piaski, Rybczewice, Spiczyn, Trawniki, Wólka, Żółkiewka oraz miasta Krasnystaw. Planuje się, że ocena dopuszczająca wnioski do etapu debaty i ostatecznego wyboru zakończy się do dnia 22 stycznia 2015 oraz że debata i głosowanie nad wyborem wniosków odbędzie się w dniu 24 stycznia 2015 r. (sobota). Jeden podmiot/osoba może złożyć jeden wniosek.

Załączniki:
Formularz wniosku dla małych inicjatyw.
Formularz wniosku dla micro-inicjatyw.
Kryteria oceny małych inicjatyw.
Kryteria oceny micro-inicjatyw.
Przykładowe drzewo problemów i celów ( pozytywne odbicie sytuacji tj. zamiana problemu na cel).

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego - już w lutym!!!

Wójt Gminy Gorzków

informuje rolników o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego

zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Wnioski należy składać w terminie

od 1 lutego 2015 r. do 28 lutego 2015 r.

wraz z załączonymi fakturami potwierdzającymi zakup oleju napędowego za okres

od 1 sierpnia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r.

Załączniki:
Oświadczenie
Wniosek

 

 

Ogłoszenie naboru na stanowisko d/s obsługi rady Gminy

Ogłoszenie naboru na stanowisko d/s obsługi Rady Gminy organów kolegialnych i kadr.

http://uggorzkow.bip.e-zeto.eu/index.php?type%3D4%26name%3Dbt76%26func%3Dselectsite%26value%255B0%255D%3Dmnu9%26value%255B1%255D%3D25ganów

Informacja SPZOZ w Krasnymstawie

    W związku z utrudnionym dostępem do świadczeń lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej Samodzielny Zakład Publicznej Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie informuje:

     Na podstawie porozumienia z NFZ świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej udziela SOR SPZOZ w Krasnymstawie w godzinach 8:00 – 18:00 w dni robocze oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna (stacja ratownictwa medycznego Krasnystaw, ul Piłsudskiego 97).

   W SOR udostępniono dodatkowo dwa gabinety do celów obsługi pacjentów zgłaszających się w tym jeden gabinet dla dzieci obsługiwany przez lekarza pediatrę.

    Listę poradni, które podpisały umowę z NFZ można znaleźć na stronie internetowej Funduszu: www.nfz-lublin.pl.

   Ponadto dla pacjentów została udostępniona bezpłatna infolinia czynna całodobowo - 800 804 003. Pod tym numerem można uzyskać informacje w sprawie placówek medycznych, które udzielą świadczeń w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej po 1 stycznia 2015 r.

            Z wyrazami szacunku

mgr Piotr Matej

/-/ Dyrektor Samodzielnego Publicznego

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Krasnymstawie

Podkategorie

Linki

    
 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//