LUBELSKIE LATO 2014

Folder mapka1

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH.

Rozkład jazdy autobusów w roku szkolnym 2014/2015

ZAPROSZENIE.

        Serdecznie zapraszamy na seminarium w ramach projektu Akademia Kobiet Aktywnych, które odbędzie się 22 sierpnia 2014 o godz. 16.00 w Gminnym Domu Kultury w Końskowoli .

Tematyką naszego seminarium będzie Kim jest Liderka? Kim jest Lider?

 

 

 

 

 

Załączniki:

Program seminarium.

INFORMACJA.

Zostań Królową!

1 sierpnia rusza druga edycja konkursu Królowa Mleka


        W porównaniu z poprzednimi wyborami szansa na zdobycie korony znacznie wzrosła. Tym razem wybrana zostanie bowiem nie tylko  Królowa Mleka na 2015 rok, ale także – to nowość! - dwie Księżniczki Mleka. Projekt rozwija się dynamicznie, a liczba eventów z udziałem Królowej rośnie w tak szybkim tempie, że – chcąc wywiązać się ze wszystkich zobowiązań – zdecydowano, iż Królowa potrzebuje wsparcia.

Zmienił się również skład Jury: do grona jurorów dołączyła Renata Gabryjelska, zdobywczyni tytułu I wicemiss w konkursie Miss Polonia w 1993 roku, aktorka i reżyser.

Pierwsza polska Królowa Mleka Polska została wybrana jesienią 2013 roku i rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 2014. Królowa Mleka jest młodą, dobrze wykształcona Polką, której bliskie są idee zdrowego odżywiania się i stylu życia. Jest ambasadorką całej branży mleczarskiej, promującą wiedzę o walorach odżywczych mleka i jego przetworów oraz zachęcającą do ich spożywania. Szczególną wagę Królowa Mleka przywiązuje do edukacji dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE.


WIELKI DZIEŃ PSZCZÓŁ 8.08.2014   w województwie lubelskim!


   Z Kujawskim pomagamy pszczołom

 

 

 

Wstęp dla wszystkich małych i dużych Przyjaciół Pszczół na hasło Wielki Dzień Pszczół tego dnia jest bezpłatny!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w ogólnopolskich obchodach  drugiego Wielkiego Dnia Pszczół w woj. lubelskim!

W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (ul. Sławinkowska 3) i Roztoczańskim Parku Narodowym (ul. Plażowa 2, Zwierzyniec) obchody rozpoczną się w piątek od godziny 10.00 i potrwają cały dzień.

Na zwiedzających czekają liczne edukacyjne atrakcje, takie jak:

 * przejście przez Pszczelą Ścieżkę z przewodnikiem lub samodzielnie,
 * poznanie Zasad Przyjaciół Pszczół w formie interaktywnej zabawy,
 * warsztaty z budowania domków dla pszczół,
 * poznanie roślin przyjaznych pszczołom,
 * możliwość zdobycia nasion roślin przyjaznych zapylaczom lub edukacyjnych gadżetów programu

Lista Ogrodów Botanicznych, które 8 sierpnia otworzą swoje ogrody dla zwiedzających znajdą Państwo również na stronie internetowej programu www.pomagamypszczolom.pl w zakładce Wielki Dzień Pszczół.

Pozdrawiamy,

Obwieszczenie.

        Obwieszczenie Starosty Krasnostawskiego dotyczące decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielenie pozwolenia na zmianę sposobu użytkowania istniejących obiektów budowlanych na stację demontażu pojazdów wycofywanych z eksploatacji w miejscowości Orchowiec.

 

Załączniki:

Obwieszczenie

Podkategorie

Linki

    

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//