Marek Kasprzak - Wójt Gminy Gorzków.

                                                                                                                                                          image0310

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo! Drodzy mieszkańcy Gminy Gorzków!


        Serdecznie dziękuję za zdecydowane poparcie udzielone 16 listopada. Uznaliście Państwo, że moja dotychczasowa praca na stanowisku Wójta, zrealizowane inwestycje, nastawienie na dialog i szacunek do społeczeństwa zasługują na zaufanie.
        Dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych. W Gminie Gorzków frekwencja wyniosła niespełna 60%, co dowodzi wielkiego zaangażowania w sprawy publiczne i dojrzałości naszej lokalnej wspólnoty.
        Przed nami 4 lata intensywnej pracy na rzecz Gminy Gorzków. Dołożę wszelkich starań, aby obowiązki Wójta wykonywać sumiennie, należycie, by nie zawieść udzielonego mi zaufania i oczekiwań. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy pracować w atmosferze zgody i podejmować jak najlepsze decyzje.

 

                                                                                                                                  Marek Kasprzak
                                                                                                    /-/Wójt Gminy Gorzków

 

 

...


 

 

 

 

Renata Krzeszowiec

Niech spoczywa w spokoju

 

            34-letnia Renata Krzeszowiec od 2009 roku miała problemy ze zdrowiem. Początkowo leczenie przynosiło efekty, była aktywna zawodowo i społecznie. Do końca wierzyła w możliwość wyleczenia, podjęła nierówny i heroiczny bój z nieuleczalną chorobą. Była silna i zdeterminowana. Zmarła wieczorem 4 listopada 2014 r.

            Renata urodziła się w 1980 roku, była absolwentem Wydział Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Ukończyła również w 2009 r. Podyplomowe Studia w zakresie „Legislacji samorządowej”. Od października 2005 r. pracowała w Urzędzie Gminy w Gorzkowie odpowiednio na stanowiskach ds. referenta egzekucji podatkowej, inspektora ds. organizacyjno – administracyjnych, kadr i promocji Gminy oraz od 2012 r. na stanowisku ds. obsługi Rady Gminy, organów kolegialnych i kadr.

            Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki.  Odeszła wspaniała osoba. Była kobietą energiczną, otwartą, pełną szczęścia i wigoru. Zawsze życzliwa, entuzjazmem i uśmiechem wpływała na otoczenie, swoją energią zarażała innych. Straciliśmy kogoś bardzo cennego, kogoś, kto był ważną częścią Urzędu, budował wizerunek, tworzył atmosferę. To wielkie nieszczęście. Jej odejście jest osobistą tragedią wszystkich, którzy ją znali. Trudno przyjąć, zaakceptować, że możemy ją tylko wspominać.

            Rodzinie Zmarłej wyrazy głębokiego współczucia składają Wójt i pracownicy Urzędu Gminy w Gorzkowie.

Zaproszenie.

11 LISTOPADA 2014

 

Urząd Wojewódzki w Lublinie - badanie satysfakcji klienta.

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ "ENERGETYKA WIATROWA INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ ROZWOJU ZIEMI LUBELSKIEJ".

 

 

 

 Szanowni Państwo,

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) ma zaszczyt zaprosić na konferencję regionalną organizowaną w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Dobry wiatr dla regionów” dofinansowanej przez NFOŚiGW.

Bezpłatna konferencja "ENERGETYKA WIATROWA INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ ROZWOJU ZIEMI LUBELSKIEJ" odbędzie się w Lublinie 26 listopada 2014 r. w hotelu Mercure Lublin Centrum (al. Racławickie 12). Zaproszonymi prelegentami są m.in. dr Michał Wydra (Politechnika Lubelska), dr hab. Krzysztof Markowicz (Uniwersytet Warszawski), Piotr Rudyszyn (W4E Energia Odnawialna Sp. z o.o.), dr hab. Mariusz Matyka (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy w Puławach), Adam Królikowski (Green Power Development Wind Sp. z o.o.). Podczas konferencji omówione zostaną m.in. Warunki rozwoju energetyki wiatrowej w województwie lubelskim – aspekty prawne i techniczne, Potencjał energetyczny województwa Lubelskiego, Jak skutecznie przeprowadzać konsultacje społeczne, Aktualne wymogi w zakresie przed i powykonawczego monitoringu ornitologicznego i chiropterologicznego.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Linki

    
 

NAJNOWSZE ZDJĘCIA...

//